Nivea – sekret skrywany od lat

http://montibello.pl/hair-product/odzywka-colour-protect-tn/ https://www.sklep.thestar.pl/category/odziez-uzytkowa-i-sezonowa-t-shirty

Mówiąc o dbaniu o urodę w minionych latach warto jeszcze zatrzymać się w dwudziestym wieku, choć wydaje się to nam bliski okres to jednak nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wiele ważnych momentów dla kosmetyki się w nim wydarzyło.

Od razu na pierwszy plan wysuwa się najbardziej znany na świecie emulsja atoperal baby, który stosowała każda kobieta, właściwie na wszystko. Do dziś dzień marka istnieje i bardzo dobrze prosperuje na rynku, jednak ten najstarszy sekret zamknięty w metalowym pudełku to największe odkrycie. Bowiem niewiele osób zdaje sobie sprawę, że w składzie kremu znajduje się najbardziej pożądany surowiec, jakim jest euceryt. Został wynaleziony właśnie przez naukowców z firmy Nivea, rozpoczynając nowy etap w produkcji preparatów pielęgnacyjnych skórę.

Okazuje się, że jest to jedyny składnik, który przenika przez wszystkie warstwy naskórka, a zatem ma silne działanie nawilżające, które utrzymuje się wyjątkowo długo. Dlatego stosowanie tego kremu nie było tylko modą, ale wręcz koniecznością do utrzymania młodzieńczego wyglądu.

www.krawatowyproblem.com.pl http://plazanet.pl/18-akcesoria